One Thought to “Služby”

 1. Tomáš Jankovič

  V našej ambulancii Vám ponúkame komplexné diagnostické a liečebné metódy pri chorobách a úrazoch, ktoré je možné riešiť v rámci ambulantnej chirurgie. Vyšetrujeme a ošetrujeme pacientov všetkých vekových skupín.
  K základným okruhom chorôb patria bolesti brucha, ochorenia podporného a pohybového systému, choroby periférnych žíl, úrazy hrudníka, hlavy, brucha a končatín -konzervatívne ošetrenie zlomenín ( repozícia a fixácia), vykĺbení a podvrtnutí. Na našej ambulancii ošetrujeme rany vzniknuté pooperačne, úrazom a chronické nehojace sa rany. Používame najmodernejšie pomôcky pri ošetrovaní rán.
  Podľa potreby realizujeme RTG a USG vyšetrenie (nachádza sa priamo v poliklinike), alebo odosielame pacientov na špecializované vyšetrenia do FN Nitra (CT, MR). Spolupracujeme s inými odborníkmi z odborov dermatovenerológia, plastická chirurgia, ortopédia, cievna chirurgia, urológia a stomatochirurgia. Realizujeme operácie kožných útvarov – „materských znamienok“, rôznych kožných útvarov – hemangiómov, fibrómov, dermatofibrómov a keloidných jaziev na odporučenie dermatovenerológa alebo na žiadosť pacienta. Operácie vykonávame na našej operačnej sále za prísnych hygienických podmienok. Na ambulancii realizujeme operácie “ zarasteného“ nechta a rôznych druhov hnisavých ochorení.
  MUDr. Tomáš Jankovič je lekárom Chirurgickej kliniky FN Nitra, s ktorou úzko spolupracujeme. Odošleme, alebo Vás objednáme na plánovanú operáciu žlčníka, pruhu, chronického ochorenia „slepého čreva“, väčších novotvarov kože, podkožia a svalov vyžadujúcich si celkovú alebo regionálnu anestéziu. V prípade závažnejších ochorení Vás odporučíme do špecializovaných ambulancií.
  V našej ambulancii Vám radi odpovieme a prekonzultujeme Váš zdravotný stav, ochorenia a možnosti liečby. Tento tzv. ,,druhý názor,, Vám pomôže pochopiť Vaše ochorenie a rozhodnúť sa o spôsobe liečby.
  Ponúkame vyplnenie dokumentácie pre poisťovne, školy a pre potreby zamestnávateľa.

Leave a Comment