3 Thoughts to “O nás”

 1. Tomáš Jankovič

  V našej chirurgickej ambulancii Vám ponúkame komplexné lekárske služby v odbore všeobecná chirurgia. Profesionálny a individuálny prístup je u nás samozrejmosťou. O Vaše zdravie sa stará tím erudovaných odborníkov- Prof.MUDr.Emil Bakoš PhD. a MUDr. Tomáš Jankovič a sestra Anna Jeneyová

  Prof.MUDr.Emil Bakoš PhD.

  Profesor MUDr.Emil Bakoš,PhD je jedným zo zakladateľov nitrianskej novodobej chirurgie. Zaslúžil sa o rozvoj nielen nitrianskej chirurgie ale aj o rozvoj celej nitrianskej nemocnice. Pod jeho vedením vyrástlo množstvo skvelých chirurgov. Pôsobil ako primár, prednosta a riaditeľ vo FN Nitra. Získal atestácie zo všeobecnej chirurgie, gastroenterologickej chirurgie a hrudníkovej chirurgie. Je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií, prednášok a učebníc. Dnes je aktívnym členom výboru Slovenskej chirurgickej spoločnosti a mnohých iných odborných spoločností.

  MUDr. Tomáš Jankovič

  MUDr.Tomáš Jankovič je atestovaný chirurg v odbore všeobecná chirurgia. Okrem ambulantnej sféry, pracuje ako lekár Chirurgickej kliniky FN Nitra. Absolvoval odborné stáže a kongresy so zameraním na liečbu rán a laparoskopických operácií. Je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií, prednášok a učebníc. Je členom viacerých odborných spoločností. Na pracovisku sa venuje problematike akútnych ochorení žlčníka. Momentálne je externým študentom PhD. štúdia na Lekárskej fakulte UK.

  Anna Jeneyová

  Anna Jeneyová je vyštudovaná všeobecná sestra. Pracovala v dermatovenerologickej ambulancii, pracovala v špecializovanej ambulancii pre detské ochorenia, t.č. pracuje ako chirurgická sestra v našej ambulancii.

 2. I see you don’t monetize bamamed.sk, don’t waste your traffic, you can earn additional
  cash every month with new monetization method. This is the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle:
  murgrabia’s tools

 3. Hello. I have checked your bamamed.sk and i see you’ve got some duplicate content
  so probably it is the reason that you don’t rank hi in google.
  But you can fix this issue fast. There is a tool that creates content
  like human, just search in google: miftolo’s tools

Leave a Comment